28 Haziran 2022,Sal
2 °C
keyifle
Buca Gölet Tesisleri

Buca Gölet Tesisleri, Ege bölgesinin ve İzmir'in en gözde dinlence ve eğlence merkezlerindendir.   167 Bin m2 alan üzerinde kurulan Buca Gölet Tesisleri özellikle bahar ve yaz aylarında İzmir’in dört bir yanından gelen vatandaşların akın ettiği bir rekreasyon alanıdır. Tesise girişler ücretsizdir ve otopark alanları mevcuttur.

Buca Gölet Tesislerimiz, muhteşem gölet manzarası eşliğinde konser, tiyatro, canlı müzik ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda özel bir şirket tarafından işletilen macera parkı vardır. 

Buca Gölet Tesislerinde; - Amfi Tiyatro - Göl Restoran - Ada Kafe-Pub - Seyir Büfe - Fayton Büfe - Çocuk Oyun Alanı - Tay Park - Market - Otopark yer almaktadır.

Göl Restoran: Buca Gölet Tesisilerinde hizmet veren Göl Restoran'da muhteşem manzara eşliğinde aileniz ve dostlarınızla tercih edebileceğiniz seçkin bir restorandır. Zengin meze çeşitleri, et ve balık menüleriyle Göl Restoran her damak tadına hitap etmektedir.  İzmir Hijyen Kurulu tarafından Turuncu Çember Sertifikasına layık görülen Göl Restoran'da tüm ürünler günlük olarak tedarik edilmektedir.  

Seyir Terası: Buca Gölet'in her tarafını rahatça seyredebileceğiz Seyir Terasında sıcak-soğuk içecekler, tost, gözleme çeşitleri sunulmaktadır.

Ada Kafe: Buca Gölet Tesislerinde hizmet veren  Ada Kafe, zengin kahvaltı menüsünün yanı sıra günün her saatinde atıştırmalık yiyecekler, sıcak ve soğuk içecek servisiyle hizmet vermektedir.   

Buca Gölet Tesislerindeki işletmelerimizin menülerine www.bucamar.info adresinden ulaşabilirsiniz.

Buca Gölet'e Ulaşım:  Özel aracınız ile gelmek isterseniz cep telefonunuzun navigasyona Buca Gölet Tesisleri yazarak veya Buca çevre yolu- Kaynaklar ayrımından ilerleyerek

Toplu taşıma ile 176 numaralı ESHOT otobüsleri ile veya Hasanağa Bahçesinden kalkan dolmuşları kullanabilirsiniz. 

 

Ziyarete Bekleriz
Buca Gölet Tesisleri
Haftaiçi Çalışma Saatleri:
09.00-23.00
Haftasonu Çalışma Saatleri:
09.00-23.00
Telefon:
05422805684
Adres:
2205 sokak No:12/4 Kaynaklar-Buca-İzmir
Yol Tarifi için Tıklayın
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama