28 Haziran 2022,Sal
12 °C
oyunla
BETONTAŞ Çınar Anaokulu

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Buca Çınar Anaokulları, Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR tarafından işletilen eğitim kurumlarıdır.

Adını Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş yıllarında Milli Eğitim Bakanlığı yapan, uygulamaya koyduğu radikal değişikliklerle Türk Milli Eğitiminin temellerini atan eğitimci ve devlet adamı Hüseyin Vasıf Çınar’dan alan anaokullarımızın  temel amacı; çocuklarımızın gelişiminde önemli bir yeri olan okul öncesi eğitimini uygun koşullarda almasıdır. 

Vali Rahmi Bey mahallesindeki T.C. MEB Özel Buca Çınar Anaokulu'nun yanı sıra  Betontaş Çınar Anaokulu ve Çamlıkule Çınar Anaokulu ile 3 farklı mahallemizde hizmet veren anaokullarımız ister tam zamanlı ister yarı-zamanlı olarak hizmet vermektedir. 

Hem ailelerin ekonomisindeki yükü azaltacak, hem de güvenli ve kaliteli eğitim sunacak tam zamanlı anaokullarımız haftanın 5 günü boyunca 3- 6 yaş grubuna okul öncesi eğitim programı uygulamaktadır.   Bucalı minikler, anaokullarımızda profesyonel eğitmenler tarafından İngilizce dil eğitimi, drama eğitimi, cimnastik ve spor eğitimi, dans ve bilim sınıfı gibi birçok alanda eğitim almaktadır.      

DETAYLI BİLGİ AL
Ziyarete Bekleriz
BETONTAŞ Çınar Anaokulu
Haftaiçi Çalışma Saatleri:
07.00-18.00
Haftasonu Çalışma Saatleri:
Telefon:
0541 125 25 67
Adres:
Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 163/H Evka 1-Buca-İzmir
Yol Tarifi için Tıklayın
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama