27 Şubat 2024,Sal
14 °C
biz varız
Buca’ya Değer Katan Hizmetler

Buca Belediyesinin iştiraki olarak kurulan Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş (BUCAMAR)  Buca Belediyesinin ve halkımızın ihtiyaç duyduğu alanlarda personel temininin yanı sıra bünyesindeki kültür tesisleri, anaokulları, sosyal tesisler, düğün salonları gibi birçok farklı alanda da çözümler üretmektedir.

BUCAMAR, Kaynaklar’daki Buca Gölet Tesislerinde yer alan Göl Restoran, Ada Kafe, Fayton Büfe ve Seyir Büfeyi, Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde yer alan Boudja Gastroyu,  Kaynaklar bölgesindeki Dere Kafe'yi ve Buca Çınar Anaokullarını işletmektedir. Bunların yanı sıra sosyal etkinlik, proje ve organizasyon faaliyetlerinde de etkin görev almaktadır.

BUCAMAR olarak Kalite Politikamız;

►Buca’ya ve Buca halkına katkı sağlamayı hedef edinerek, faaliyetlerimizi yasal mevzuata uygun şekilde gerçekleştirmek,

►Yönetim kurulu ve bağlı müdürlükler olarak, süreçlerin daha iyi ve sürdürülebilir olması için tüm imkân ve desteği sağlamak.

►Bilgi ve teknoloji ile uyumlu, hızlı, kaliteli ve fark yaratan hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürmek,

►Tüm süreçlerimizde iç ve dış paydaşlarımızla iş birliği içerisinde faaliyetlerimizin devamlılığını sağlamak,

►Sürekli iyileştirme sağlayarak kalite yönetim sisteminin bütünlüğünü ve sürdürülebilirliğini sağlamak, organizasyonun etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktır.

 

 Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş. (BUCAMAR)  iş sürekliliğini sağlamayı ve riskleri en aza indirmeyi amaçlar. Politikanın korunması ve amacı, temel ve destekleyici iş faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması sürecinde, tüm iç, dış, kasıtlı veya kazara tehditlere karşı BUCAMAR’ın bilgi varlıklarını korumaktır.

 

Güvenlik Politikası aşağıdakileri garanti altına alır;

  1. Bilgi bütünlüğü muhafaza edilecektir.
  2. Bilginin gizliliği sağlanacak ve yetkisiz erişime karşı korunacaktır.
  3. Bilgiye ulaşılabilirlik yetki prosedürlerine göre sağlanacaktır.
  4. Yasal ve Mevzuat gereksinimleri, iş ortakları, müşteriler ve tedarikçiler ile yapılan sözleşmelerde yer alan bilgi ile ilgili hükümler izlenecek ve yerine getirilecektir.
  5. İş sürekliliği planlamaları yapar, bu planları uygular ve sürecin sürekli iyileştirilmesini sağlayacaktır.
  6. Bilgi Güvenliği Eğitimi tüm çalışanlar için geçerli olacaktır.

 

Misyonumuz

Buca’ya değer kazandıran çözümler üretip istihdam olanakları sağlamak ve halkımızın ortak kullanım alanlarını, sosyal ve kültürel tesisleri kente kazandırarak Buca’nın yaşam standardını yükseltmek.

Vizyonumuz

Doğal yaşamı ve kent kültürünü önemseyen yapısıyla sürdürülebilir projelerle verimliliği daha iyi noktalara çıkarmak. Faaliyet gösterdiği alanlarda yenilikçi ve öncü olma gayesiyle İzmir ve Buca’nın sosyal hayatını zenginleştirmek.

Başkanın Mesajı

Belediyemiz iştiraki olarak kentimize ve kentlimize hizmet için faaliyet gösteren BUCAMAR, binlerce yıllık tarihe, sıcak insanlara, verimli topraklara ve eşsiz kültüre sahip ilçemizde daha güzel bir gelecek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Kentimizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışan emekçileriyle bütün Buca’yı kucaklayan şirketimiz, eğitimden sanata, inşaattan üretime, restorandan semt pazarlarına kadar yaşamın her alanında vatandaşlarımıza eşit hizmet sunmaktadır.

Hemşehrilerimizin en hızlı ve etkili hizmeti alabilmesi için şirketimiz tarafından, liyakat ve iş ahlakı esas alınarak personel temini sağlanmaktadır.

İşçi barışı ve emeğin üstünlüğü ilkesiyle görevlendirdiğimiz personellerimiz, hemşehrilerimize güler yüzle hizmet vermektedir.

Buca’nın sembolü haline gelen sosyal tesislerimizin de işletmesini yapan şirketimiz, üreten ve gelişen yapısıyla kentimizin eşsiz dokusunu en iyi şekilde yansıtarak, kentimizin markalaşmasına katkı sağlamaktadır.

Buca’ya özgü gastronomi zenginliğinden kültürel yapısına kadar ilçemizi en iyi şekilde yansıtma hedefinde olan işletmelerimizde, hemşehrilerimiz için her bütçeye uygun, kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Buca Belediyesi olarak, iştirakimiz BUCAMAR ile birlikte, üreten ve gelişen bir kent olmakla birlikte refah seviyesini en yükseğe taşımak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla kentimize değer katacak, insan odaklı yeni projelerimizle Buca’ya dokunmaya devam edeceğiz.

Av. Erhan Kılıç

Buca Belediye Başkanı

 

 

Sertifikalar
Raporlar
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.