20 Mayıs 2024,Pzt
4 °C
biz varız
Buca’ya Değer Katan Hizmetler

Buca Belediyesinin iştiraki olarak kurulan Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş (BUCAMAR)  Buca Belediyesinin ve halkımızın ihtiyaç duyduğu alanlarda personel temininin yanı sıra bünyesindeki kültür tesisleri, anaokulları, sosyal tesisler, düğün salonları gibi birçok farklı alanda da çözümler üretmektedir.

BUCAMAR, Kaynaklar’daki Buca Gölet Tesislerinde yer alan Göl Restoran, Ada Kafe, Fayton Büfe ve Seyir Büfeyi, Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde yer alan Boudja Gastroyu,  Kaynaklar bölgesindeki Dere Kafe'yi ve Buca Çınar Anaokullarını işletmektedir. Bunların yanı sıra sosyal etkinlik, proje ve organizasyon faaliyetlerinde de etkin görev almaktadır.

BUCAMAR olarak Kalite Politikamız;

►Buca’ya ve Buca halkına katkı sağlamayı hedef edinerek, faaliyetlerimizi yasal mevzuata uygun şekilde gerçekleştirmek,

►Yönetim kurulu ve bağlı müdürlükler olarak, süreçlerin daha iyi ve sürdürülebilir olması için tüm imkân ve desteği sağlamak.

►Bilgi ve teknoloji ile uyumlu, hızlı, kaliteli ve fark yaratan hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürmek,

►Tüm süreçlerimizde iç ve dış paydaşlarımızla iş birliği içerisinde faaliyetlerimizin devamlılığını sağlamak,

►Sürekli iyileştirme sağlayarak kalite yönetim sisteminin bütünlüğünü ve sürdürülebilirliğini sağlamak, organizasyonun etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktır.

 

 Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş. (BUCAMAR)  iş sürekliliğini sağlamayı ve riskleri en aza indirmeyi amaçlar. Politikanın korunması ve amacı, temel ve destekleyici iş faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması sürecinde, tüm iç, dış, kasıtlı veya kazara tehditlere karşı BUCAMAR’ın bilgi varlıklarını korumaktır.

 

Güvenlik Politikası aşağıdakileri garanti altına alır;

  1. Bilgi bütünlüğü muhafaza edilecektir.
  2. Bilginin gizliliği sağlanacak ve yetkisiz erişime karşı korunacaktır.
  3. Bilgiye ulaşılabilirlik yetki prosedürlerine göre sağlanacaktır.
  4. Yasal ve Mevzuat gereksinimleri, iş ortakları, müşteriler ve tedarikçiler ile yapılan sözleşmelerde yer alan bilgi ile ilgili hükümler izlenecek ve yerine getirilecektir.
  5. İş sürekliliği planlamaları yapar, bu planları uygular ve sürecin sürekli iyileştirilmesini sağlayacaktır.
  6. Bilgi Güvenliği Eğitimi tüm çalışanlar için geçerli olacaktır.

 

Misyonumuz

Buca’ya değer kazandıran çözümler üretip istihdam olanakları sağlamak ve halkımızın ortak kullanım alanlarını, sosyal ve kültürel tesisleri kente kazandırarak Buca’nın yaşam standardını yükseltmek.

Vizyonumuz

Doğal yaşamı ve kent kültürünü önemseyen yapısıyla sürdürülebilir projelerle verimliliği daha iyi noktalara çıkarmak. Faaliyet gösterdiği alanlarda yenilikçi ve öncü olma gayesiyle İzmir ve Buca’nın sosyal hayatını zenginleştirmek.

Buca Belediye Başkanı Görkem DUMAN

Belediyemizin iştiraki olarak kurulan BUCAMAR,  kurum kültürümüzü ve hizmet anlayışımızı eğitimden sanata, inşattan üretime hatta hizmet sektörüne kadar faaliyet gösterdiği pek çok alanda yansıtmaktadır.

Belediyemizin kurumsal gücünü oluşturan personel teminini de sağlayan şirketimiz, Bucalılara hayatın her alanında hızlı ve etkili hizmet vermek ve sorunlarına çözüm üretmek için tüm olanaklarıyla çalışmaktadır.

Marka değeri yüksek sosyal tesislerimizin de işletmesini yapan şirketimiz, İzmirlilere uygun fiyatlarla kaliteyi bir arada sunmaktadır.  

Kentimizin ekonomisine de önemli katkılar sağlayan BUCAMAR,  her atılımında Buca’nın geleceğine yön vermektedir.

BUCAMAR ile hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükselten çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Kentimize değer katacak her proje için ise siz Bucalı hemşehrilerimizle birlikte yol yürüyeceğiz.

 

Görkem DUMAN

Buca Belediye Başkanı

 

 

Sertifikalar
Raporlar
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.