20 Mayıs 2024,Pzt
17 °C
oyunla
Çamlıkule Çınar Anaokulu

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Buca Çınar Anaokulları, Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR tarafından işletilen eğitim kurumlarıdır.

Adını Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş yıllarında Milli Eğitim Bakanlığı yapan, uygulamaya koyduğu radikal değişikliklerle Türk Milli Eğitiminin temellerini atan eğitimci ve devlet adamı Hüseyin Vasıf Çınar’dan alan anaokullarımızın  temel amacı; çocuklarımızın gelişiminde önemli bir yeri olan okul öncesi eğitimini uygun koşullarda almasıdır.

 Vali Rahmi Bey mahallesindeki T.C. MEB Özel Buca Çınar Anaokulu'nun yanı sıra  Betontaş Çınar Anaokulu ve Çamlıkule Çınar Anaokulu ile 3 farklı mahallemizde hizmet veren anaokullarımız ister tam zamanlı ister yarı-zamanlı olarak hizmet vermektedir. 

Hem ailelerin ekonomisindeki yükü azaltacak, hem de güvenli ve kaliteli eğitim sunacak tam zamanlı anaokullarımız haftanın 5 günü boyunca 3- 6 yaş grubuna okul öncesi eğitim programı uygulamaktadır.  Bucalı minikler, anaokullarımızda profesyonel eğitmenler tarafından İngilizce dil eğitimi, İngilizce müzik eğitimi, drama eğitimi, cimnastik ve spor eğitimi, dans, bilim sınıfı gibi birçok alanda eğitim almaktadır.  

DETAYLI BİLGİ AL
Ziyarete Bekleriz
Çamlıkule Çınar Anaokulu
Haftaiçi Çalışma Saatleri:
07.00-18.00
Haftasonu Çalışma Saatleri:
Telefon:
0 541 125 25 68
Adres:
222/50 Sokak No: 22 Çamlıkule-Buca
Yol Tarifi için Tıklayın
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.