20 Mayıs 2024,Pzt
4 °C
keyifle
Buca Dere Kafe

Dere Kafe,Kaynaklar bölgesinin eşsiz doğasında ve tertemiz havasında şehrin yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenleri bekliyor.

Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR tarafından işletilen Buca Dere Kafe, İzmir'de yaşayanların şehrin stresinden uzaklaşıp doğa ile bütünleşmek için tercih ettikleri Kaynaklar'da yer alıyor.

İzmir Hijyen Kurulu tarafından denetlenen ve tüm denetimlerden başarıyla geçerek Turuncu Çember Sertifikası alan Buca Dere Kafe'de tüm ürünler taze ve günlük olarak tedarik edilmektedir.   

Buca Dere Kafe'de güne tertemiz bir havada güzel bir kahvaltı ile başlayabilir, Kaynaklar'ın tertemiz havasını ciğerlerinize doldurarak tazelenebilirsiniz.

Bisikletleriniz için özel park yeri bulunan tesisimizde dilerseniz bisikletinizle dilerseniz yaya olarak çevreyi keşfe çıkabilir, Kaynaklar köyünün merkezinde kurulan üretici pazarından alışveriş yapabilirsiniz.

Zengin yemek ve içecek menüsüyle öğle ve akşam yemekleriniz için de Buca Dere Kafe'yi tercih edebilirsiniz.

Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı olan İzcilik ve Doğa Sporları Merkezine ait bungalov evlerde kamp yapabilir ve Dere Kafe'nin imkanlarından kampınız süresince faydalanabilirsiniz.

Özellikle hafta sonları yoğunluktan dolayı mağduriyet yaşamamanız için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Dere Kafe bilgi ve rezervasyon: 0533 207 04 06    Dere Kafe'nin menüsüne www.bucamar.info adresinden ulaşabilirsiniz.

Ziyarete Bekleriz
Buca Dere Kafe
Haftaiçi Çalışma Saatleri:
09.00-17.30 (Pazartesi günleri kapalıdır)
Haftasonu Çalışma Saatleri:
09.00-17.30
Telefon:
0533 207 04 06
Adres:
29 Ekim, Hasan Saka Sk. No:4, 35395 Buca/İzmir
Yol Tarifi için Tıklayın
Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.