12 Temmuz 2024,Cum
4 °C
birlikte
Etkinliklerimiz
06-09-2021
Küresel Köy Şenliğinde 6 ülkeden gençler buluştu.

Buca Belediyesi, BUCAMAR ve AIESEC İzmir Şubesi iş birliği ile Türkiye'ye gelen gönüllü öğrenciler Buca Gölet Tesislerinde düzenlenen Küresel Köy Şenliğinde ülkelerini tanıttı.

Festival havasında geçen etkinlikte çocuklar için etkinlikler, yarışmalar ve Shukar Muzika konseri ile ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı.  Buca Gölet Tesislerinde düzenlenen etkinliğe İtalya, Tunus, Portekiz, Ukrayna, Rusya ve Türkiye katıldı. Küresel Köy Şenliğinde katılımcı ülkeler ülkelerine ait yemeklerden hazırlayarak ziyaretçilere ikram ettiler. Kurulan sahnede ülkelerine ait tanıtım filmlerini sergileyen gençler aynı zamanda yöresel dansları ve şarkıyla şenliğe renk kattılar. Etkinliğin son bölümünde eğlenceli Balkan ezgileriyle Shukar Muzika grubu Buca Gölet Tesislerine gelen ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.   

Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.