27 Şubat 2024,Sal
8 °C
birlikte
Etkinliklerimiz
10/09/2022
ÇYDD'li Gençler İzmir'de buluştu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi, Türkiye’nin farklı illerinden 100 genci İzmir’de buluşturdu.

İzmir’in kurtuluşunun 100. Yılı kutlamaları kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) 100 genci İzmir’de bir araya getirdi. Buca Belediyesi ve iştiraki BUCAMAR’ın da destekçileri arasında yer aldığı organizasyonda gençler hem 9 Eylül törenlerine katıldı, hem de İzmir’in tarihi ve turistik mekanları gezme fırsatı buldu.

Ulusal Mücadele’nin fitilini ateşleyen, işgale karşı ilk kurşunun atıldığı İzmir’in kurtuluş gününde ÇYDD’nin 100 üniversiteli genci, Türkiye’nin dört bir yanından gelerek “100 Çağdaş Genç Ata’sının İzinde İzmir’de” sloganıyla toplandı.

Daha önce İzmir’i hiç görmeyen ÇYDD üyesi gençler arasından seçilen 100 genç İzmir’in tarihi ve turistik mekanlarını gezme imkânı buldu.

Buca Belediyesi’nin Kaynaklar’daki İzcilik ve Doğa Sporları Merkezinde konaklayan ÇYDD’li gençler kamp alanında çeşitli atölye eğitimlerine katılmanın yanı sıra eğlenceli kamp oyunlarıyla da doyasıya eğlendi.

Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.