28 Kasım 2023,Sal
13 °C
birlikte
Etkinliklerimiz
10 Nisan 2022
BUCAMAR, Şirketler Ligi’nde İzmir ikincisi oldu.

Business Cup final maçında BUCAMAR, Baylan Ölçü Aletlerine 2-1 mağlup oldu.

Kurumsal şirketlerin futbol takımlarından oluşan Business Cup turnuvasının İzmir şampiyonu belli oldu. İstanbul, Ankara ve İzmir’de eş zamanlı olarak düzenlenen Business Cup turnuvasının İzmir final maçında BUCAMAR ile Baylan Ölçü Aletleri karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen mücadelede ilk golü 25. dakikada BUCAMAR’dan Kemal Alper Tokol’dan geldi. İkinci yarıda Hüseyin Onur (35) ve Asil Demirok’un (46) gollerine engel olamayan takımımız sahadan 2-1 mağlup ayrılarak final mücadelesinden İzmir ikincisi olarak ayrıldı.

Karşılaşmanın sonunda konuşan BUCAMAR Genel Müdürü Berk Hızlıateş; “Çok güzel, keyifli bir turnuvayı geride bıraktık. BUCAMAR olarak centilmence bir mücadele verdik. Tüm takımları tebrik ediyoruz. Tüm maçlara elbette galibiyet için çıktık ama önceliğimiz centilmenlik oldu ve bundan da hiç geri adım atmadık. Bugün böylesine önemli bir ligde final oynamak büyük bir başarı… Gönül isterdi ki şampiyon olalım ama olmadı. İki taraf için de zor bir maçtı ve ilk kez böyle bir sıcaklıkta maç oynadık. Sakatlanan oyuncularımız turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Ali Ölmez ve gol kralı Engin Öğretir’in en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmaları en büyük dileğimiz. Rakibimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Düğün Salonları
İmalat & İnşaat
Bizden Haberler
İletişim
E-imzalı Belge Doğrulama

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.