BUCA İMAR VE İNŞAAT SANAYİ TEKNİK HİZMETLER A.Ş.

BUCA'YA DEĞER KATAN HİZMETLER.

Buca belediyesi iştiraki ile şehrin ve sosyal hayatın dokusuna yeni yapılarla soluk kazandırmak adına kurulan Bucamar, 2014 Mart ayından itibaren yenilenen yapısı ile hizmetlerine aralıksız olarak devam ediyor. Hem doğayı hem de şehir hayatını modern mimari uygulamalarla bir arada tutmayı temel hedef olarak belirleyen Bucamar, kente değer katan ve sosyal hayatın canlanmasına olanak tanıyan projelerle ilerlemeyi hedefliyor.

MİSYONUMUZ

Kültür Tesisleri, Düğün Salonları, İnşaatlar, Parke taşı üretim atölyesi gibi bir çok farklı ve geniş alanda çalışan Bucamar, faaliyet gösterdiği alanlarda yenilikçi ve öncü olma gayesiyle İzmir ve Buca’nın sosyal hayatını zenginleştirmek için çalışmakta. Pazar Yeri, Buca Gölet, Pembe Köşk, Dere Cafe, Bu’Çınar Cafe gibi halkın büyük ilgisine mazhar olan tesisleri hayata geçiren Bucamar, uzman kadrosu, sürdürülebilir projeleri ve kent kültürünü önemseyen yapısıyla verimliliği daha iyi noktalara çıkarmak için araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Başta Buca olmak üzere İzmir'de katma değerli çözümler üretip halkın uygun fiyat ve doğru kalite ile yaşamsal standartlarını yükseltmek. 2014 Mart ayı itibariyle yaptığı yenilikler ve yenilen vizyonu ile istihdamlar yaratmak.

  • 1992 Yılından beri Buca için çalışan ve Buca Belediyesinin ihtiyaçlarına destek verebilmek için kurulmuş Bucamar A.Ş, her geçen gün büyüyor. Kültür Tesisleri, Düğün Salonları, İnşaatlar, Parke taşı üretim atölyesi gibi bir çok farklı ve geniş alanda çalışmaktadır. Buca gölet , Pembe Köşk , Dere Cafe, Bu’Çınar Cafe gibi Buca sakinlerine en kaliteli hizmeti veren tesisleri işletmektedir.

İletişim

  • Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş.
    Şirinkapı Mah.Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 78 / 1 Buca/ İZMİR
  • T: 0 232 487 25 35
  • F: 0 232 487 59 78
  • info@bucamar.com