Kilit Parke İmalatı

Image
Image

Açıklama

Alışılmış biçimiyle ve değişik renk seçenekleriyle vazgeçilmez döşeme taşı ürünü olarak kendini kanıtlamıştır. Birçok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren Kilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanısıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli Parke Taşı, muhtelif renk seçenekleri sayesinde mekanlarınızı canlandıracaktır.

Özellikler
Ürün Tipi Kilit Parke Üretim Yeri: Bucamar Parke Üretim Tesisi Boyutlar Genişlik : 16.3 Cm
Uzunluk:19.8 Cm
Yükseklik : 8 Cm
Adet/m2 : 35
Kg/m2 ::180
Kullanım Alanları: Yollar , Meydanlar,Park ve Bahçeler,Apartman ve Site Çevreleri,Caddeler,Alışveriş Merkezleri, Kaldırımlar, Sanayi Bölgeleri, Depolama Sahaları, Besi Çiftlikleri,Erozyon Kontrollü Bölgeler
  • 1992 Yılından beri Buca için çalışan ve Buca Belediyesinin ihtiyaçlarına destek verebilmek için kurulmuş Bucamar A.Ş, her geçen gün büyüyor. Kültür Tesisleri, Düğün Salonları, İnşaatlar, Parke taşı üretim atölyesi gibi bir çok farklı ve geniş alanda çalışmaktadır. Buca gölet , Pembe Köşk , Dere Cafe, Bu’Çınar Cafe gibi Buca sakinlerine en kaliteli hizmeti veren tesisleri işletmektedir.

İletişim

  • Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş.
    Şirinkapı Mah.Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 78 / 1 Buca/ İZMİR
  • T: 0 232 487 25 35
  • F: 0 232 487 59 78
  • info@bucamar.com