Çim Parke İmalatı

Image
Image
Image

Açıklama

Çim Taşı ile dilediğiniz çevreci ortamı sağlamanız mümkün. Üstelik kaymayı önleyici katkısı ile Çim Taşı, betonun dayanıklılığını yeşilin çekiciliği ile birleştiriyor. Çim Taşları yeşil alanlara hasar verilmeden araçlar ve yayalar tarafından üzerinden geçilmeyi sağlarlar.İçlerinden çıkan çim örtüsü ile kombine edilen beton çim taşları park alanlarında, garajlarda, tüm özel ve genel mekanlar ile yerleşim yerlerinde, spor tesisleri ve rekreasyon alanlarında kullanılmak üzere seçilebilecek en uygun beton elemanıdır.

Özellikler
Ürün Tipi Çim Parke Üretim Yeri: Bucamar Parke Üretim Tesisi Boyutlar Genişlik : 30 Cm
Uzunluk : 30 Cm
Yükseklik : 10 Cm
Adet/m2 : 11
Kg/m2 :140
Kullanım Alanları: Yollar , Meydanlar,Park ve Bahçeler,Apartman ve Site Çevreleri,Caddeler,Alışveriş Merkezleri, Kaldırımlar, Sanayi Bölgeleri, Depolama Sahaları, Besi Çiftlikleri,Erozyon Kontrollü Bölgeler
  • 1992 Yılından beri Buca için çalışan ve Buca Belediyesinin ihtiyaçlarına destek verebilmek için kurulmuş Bucamar A.Ş, her geçen gün büyüyor. Kültür Tesisleri, Düğün Salonları, İnşaatlar, Parke taşı üretim atölyesi gibi bir çok farklı ve geniş alanda çalışmaktadır. Buca gölet , Pembe Köşk , Dere Cafe, Bu’Çınar Cafe gibi Buca sakinlerine en kaliteli hizmeti veren tesisleri işletmektedir.

İletişim

  • Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş.
    Şirinkapı Mah.Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 78 / 1 Buca/ İZMİR
  • T: 0 232 487 25 35
  • F: 0 232 487 59 78
  • info@bucamar.com